HONOR Watch GS Pro’nun dikkat çeken ‘nefes’ özelliği, hbrler.com

Dünyaca ünlü sıhhat otoritelerinin de belirttiği üzere yanlışsız nefes alıp-vermek, günün ağır temposunda ayak uydurmak için en temel gereklerden biri. HONOR Watch GS Pro da sunulan Nefes İdmanları özelliği ise, gerilim düzeyinizi düşürerek odağınızı artırmanıza yardımcı oluyor. 

Gençlere yönelik teknolojik eserleriyle paha yaratan HONOR, akıllı saati HONOR Watch GS Pro’nun farklı özellikleriyle günlük hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Watch GS Pro’nun gerilim takibi özelliği, günümüzün ağır temposuna ayak uydurmayı kolaylaştırırken nefes antrenmanlarıyla de gerilim düzeyinizi düzenlemenizi sağlıyor. Akıllı saat, üç dakikaya kadar, üç farklı sürat düzeyinde nefes idmanları sunuyor. Böylelikle nerede olursanız olun, bileğinizden süratlice idmanlara erişebiliyorsunuz. 

Pekala nefes idmanlarının gerilimi azaltmak dışındaki yararları neler?

Kan basıncını istikrarlar, enerjiyi artırır

Derin ve nizamlı nefes almayı teşvik eden nefes idmanları, hayat kalitesini artırıyor. Diyafram kullanarak derin nefes alıp vermek, akciğerlerin en alt kısmına oksijenli havanın ulaşmasını sağlıyor. Bu sayede de kalbin, kâfi oksijeni pompalamak için süratli atması gerekmiyor. Bu da daha az yorulmanızı ve daha enerjik hissetmenizi sağlıyor. Derin nefes alıp vermenin bir öbür yararı da kalp kasının yanlışsız ritimde kasılmasını sağlamak. Kalp ritminin düzenlenmesi, tansiyon sorunu yaşayanlar için rahatlatıcı bir tesir oluşturuyor.

Gerçek nefesle etkileyici sonuçlar

HONOR Watch GS Pro’nun nefes idmanlarıyla gerçek nefes alıp verme alışkanlığı kazananlar, vakit içerisinde uyku tertiplerinde güzelleşme de yaşıyorlar. Bilhassa uykudan evvel yapılacak 3-5 dakikalık bir nefes idmanı seansı, uyku kalitesini artırmaya ve bu sayede çok daha dinç uyanmaya yardımcı oluyor. Nefes antrenmanları, anksiyetenin azalmasına imkân sağlarken odaklanmayı kolaylaştırabiliyor. Bu sayede işte ve günlük ömürde çok daha verimli olmak mümkün oluyor.