Netflix Türkiye’de günün en iyileri, hbrler.com

Dijital içerik platformu Netflix’te en çok izlenen yapımlar listesinin zirvesinde bir süredir yerli bir yapım olan Bayi Toplantısı‘nı görüyorduk. Ancak bu durum değişti. The Umbrella Academy yeni bölümlerinin yayımlanmasından bir süre sonra platformun en popüler içeriği oldu. Ayrıca listenin sonunda size bir belgesel önerimiz olacak.

Netflix’te en çok izlenen yapımlar

Son dönemde Netflix’te yerli içeriklerin fazlaca ilgi odağı olduğunu, popüler içerikler listesinden anlayabiliyorduk. Bu durum tersine dönmese de listenin üst sıralarında daha çok yabancı yapımları gördüğümüzü söyleyebiliriz. İşte Netflix’te en çok izlenen yapımlar…

1 – The Umbrella Academy

Bugün Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ilk sırada karşımıza çıkan The Umbrella Academy, izleyicilere fantastik bir kurgu hikaye sunuyor. Hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen 43 kadının aynı günde doğaüstü güçlere sahip çocuklar doğurmasıyla başlayan hikayede, bu çocukların bazıları terk ediliyor bazıları da ölüyor. Dizi ise geriye kalanların serüvenini ele alıyor. Yapım 2 sezon ve 20 bölümden oluşuyor.

2 – Bayi Toplantısı

Uzun bir süre Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ilk sırada karşımıza çıkan film, bugün ikinci sırada konumlandı. Bayi Toplantısı’nın baş rollerini; İbrahim BüyükakDoğu Demirkol ve Onur Buldu paylaşıyor. Film şu anda Netflix’in yanı sıra sinemalarda da gösterimde ancak COVID-19 salgını nedeniyle sadece belirli salonlarda izlenebiliyor.

3 – Vis a Vis

İlk sezonu 2015 yılında yayımlanan Vis a Vis‘in geçtiğimiz günlerde Netflix’te beşinci sezonu da izleyicilere sunuldu. Bununla beraber dizi kendisini Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında üçüncü sırada buldu. Bu diziye; La Casa De Papel ve Prison Break hayranlarının ilgi gösterdiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz.